Referencje

W imieniu Kancelarii Prawniczej PATRIMONIUM informuję, że nasza Kancelaria korzystała z usług szkoleniowocoachingowych Pani Moniki Jeremicz.
Usługi świadczone przez Panią Monikę Jeremicz cechował wysokiej klasy profesjonalizm – zarówno na poziomie merytorycznym, jak i organizacyjnym. Pani Monika Jeremicz dała się poznać jako osoba zaangażowana w swoją pracę oraz posiadająca ogromne predyspozycje do prowadzenia szkoleń oraz coachingu, w tym łatwość nawiązywania kontaktów oraz subtelnego kierowania uczestnikami sesji ku odkryciu swojego potencjału.
Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Monikę Jeremicz jako osobę trenera rozwoju osobistego.

Joanna Hetman-Krajewska

Adwokat, Radca prawny

Chciałam Ci jeszcze raz bardzo podziękować za świetną zabawę w odkrywanie siebie. Było super. W niedzielę wieczorem, po dwudniowym wysiłku emocjonalnym, padłam jak zmęczony szczeniak. Mój przyjaciel skomentował to tak: „Tak bywa, gdy nie używa się emocji regularnie – powstają emocjonalne zakwasy” 🙂
„emocjonalne zakwasy” – bardzo podoba mi się to stwierdzenie. A ponieważ na zakwasy najlepsze są dalsze ćwiczenia – szczerze liczę na kontynuacje, odczuwam niedosyt, chce jeszcze!
Mam nadzieje, że pozostaniemy w kontakcie, bo jesteś mega pozytywną osobą a ja strasznie lubię mega pozytywnych ludzi.

Radca Prawny

Monika Olszewska

Czasem od tak zwyczajnie , człowiek jest otwarty na nowe. Cokolwiek to nie znaczy…. I tak dokładnie było tym razem. Był czas, była energia i chęć by bez głębszego wnikania w to co mnie na miejscu czeka , zjawić się na warsztatach prowadzonych przez Monikę. Zjawić się i poczuć. Nie jestem przekonany do końca, czy warsztaty powinny się nazywać aktorskimi , bo przyznam że człowiek uczy się tam o wiele więcej niż tylko aktorstwa.
Uczy się siebie. Puste słowa ? Proszę ! Trochę pokory…. Przyznam, że to czego dowiedziałem się o sobie, to czego doświadczyłem w gronie wielu pozytywnych i pragnących doświadczyć czegoś nowego ludzi, jest nieocenione.
Polecam to doświadczenie, wszystkim, zablokowanym i wciśniętym w ramy zasad i powinności ludziom. Osobom mającym kłopot z wyrażaniem swoich myśli, okazywaniem emocji przed większym audytorium i tym którzy zwyczajnie chcą się pobawić. Ludziom chcącym poznać nowych , pozornie z innych światów też ludzi.
To chyba tyle.
Monika dziękuję Ci … jesteś malutka , a tak WIELKA ;
Z wyrazami szacunku i uznania.

Robert Szarapka

Fotograf twórca PHOTOholic.pl

Dziękuję Monika za wspaniały czas! Trening był doskonale przygotowany i jestem przekonany, że zostanie żywy w pamięci . Ciekawa warsztatowa formuła spotkania oraz kompetencje i poczucie humoru trenerów sprawiły, że była to doskonała zabawa. Dziękuję za dużo cierpliwości i poświęcenie uwagi. Uzyskana wiedza i praktyczne umiejętności sprawiają, że mogę więcej i lepiej w dziedzinie komunikowania swoich spraw i emocji,…do bycia lepszym zrozumieniu innych.Mam też teraz większą świadomość swoich zahamowań i dzięki szkoleniu wiem jak je mogę przełamać.

Piotr Stokowski

Monika, jeszcze raz ogromnie dziękuję za świetne warsztaty. Intrygujące, „wrzynające się w potencjał osobowości” ,pokazujące i wyciskające wszystko to co w człowieku najlepsze, pozytywnych wrażeń moc i genialną przygodę 🙂
Zdecydowanie rekomenduję 🙂

Adam Wysokiński

Wiceprezes, Dyrektor Marketingu
A.B.Berren – Handlowy Sp. z o.o.

Prowadząca to Kobieta bezpretensjonalna, energiczna, przekazująca wiedzę w sposób komunikatywny i atrakcyjny. Skutecznie motywuje do działania.

Wioletta Procyszyn

Moniko Twoje szkolenia to wspaniała rzecz. Bardzo się cieszę że mogłam w nich uczestniczyć. Nie sądziłam że aż tak mogę się otworzyć 🙂 Poznałam wspaniałych ludzi a co najważniejsze po warsztatach czułam się lepiej:) pewniejsza siebie.

Dziękuję wspaniałej prowadzącej :*,
Pozdrawiam, Ania

Prowadząca jest niesamowitą osobą o niezwykłej osobowości. Mialam przyjemność pracy z Moniką na warsztatach. Ta kobieta zaraża pozytywną energią i sprawia, że zaczynasz wierzyć, że możesz wszystko.

Karolina Demianiuk

Jestem bardzo wdzięczna za krytyczne uwagi i za to że nie głaskałaś po główce bo „płacę to chcę być dopieszczona”. Warsztaty dały mi pozytywnego kopa i teraz bardzo trudno jest mi się skupić za moim mało kreatywnym malutkim biureczkiem przed moim nudnym komputerkiem 😉

Ściskam i czekam na TRÓJKĘ!
Ola Klimczak

Monia,
Naprawdę WIELKIE dzięki za druga edycję. Dla mnie to był znowu odkrywczy czas – to Ty wyzwalasz w nas takie niezwykłe potencjały. Jesteś urodzonym szkoleniowcem – a to jest połączenie wiedzy profesjonalnej z życzliwością dla ludzi.

Serdeczne uściski

Joanna Hetman-Krajewska
Adwokat, Radca prawny

Zaprawdę, zaprawdę powiadam Wam: to był dobry czas!;)
Warto było przejechać te 200 km 😉
Podpisuję się pod słowami Asi: Moniko, wprowadzasz rewelacyjną atmosferę na warsztatach. Taki weekend to nie tylko podniesienie własnych umiejętności i praca nad talentami (nawet, jeśli ich nie mamy :D), ale przede wszystkim fantastyczny relaks. Na zewnątrz jesteśmy różnymi ludźmi, zajmujemy się zupełnie odmiennymi rzeczami, natomiast przed wejściem do sali teatralnej zdejmujemy maski i następuje pełna integracja. I za torównież dziękuję 😉

Grzesiek Partyka