Referencje

W życiu każdy z nas coś pitchuje, pitchował lub będzie pitchować – od dyskusji w urzędzie skarbowym, przez walkę o miejsce parkingowe w spółdzielni, aż po projekty, które my, jako producenci filmowi, musimy prezentować przed publicznością w celu zdobycia finansowania. Nigdy nie byłam przekonana do coachingu ani jego specjalną fanką. Jednak coś mnie tknęło, może desperacja, kto wie… I jakimś szczęśliwym trafem trafiłam do Patrycji Jeremicz. Z tego miejsca, po roku ciężkiej pracy, chciałam jej bardzo serdecznie podziękować.

Patrycja – jesteś niesamowita! Prawdziwy dynamit, ciepły i empatyczny coach, wspaniały mentor, przyjaciółka i osoba o złotym sercu. Brakuje słów, by opisać, jak bardzo jest profesjonalna. 

Po profesjonalną pomoc wskakujcie na jej profil!  Linkedin Monika Patrycja Jeremicz

Marta Krzeptowska

https://www.linkedin.com/posts/marta-krzeptowska-70567a86_w-%C5%BCyciu-ka%C5%BCdy-z-nas-co%C5%9B-pitchuje-pitchowa%C5%82-activity-7208816414479048705-15sT?utm_source=share&utm_medium=member_desktop

5/5

Trafiłem do Moniki, gdyż szukałem indywidualnych zajęć z autoprezentacji wykorzystywanych w branży lotniczej. W dzisiejszym świecie mediów społecznościowych umiejętność autoprezentacji jest wyjątkowo ważna. Nie jestem osobą, która może powiedzieć o sobie, że urodziła się z talentem do aktorstwa. Teraz z perspektywy czasu, jak spojrzę na nasze pierwsze zajęcia to wiem, że Monika najpierw starała się poznać mnie jako człowieka z jego słabymi i mocnymi stronami. To wzajemne poznawanie stworzyło między nami przyjazną więź. Dzięki temu była w stanie nauczyć mnie rzeczy, o które się nie podejrzewałem. Ponadto zaskoczyła mnie swoją szeroką wiedzą na temat życia w tym i znajomości mojej branży lotniczej. Zajęcia wpłynęły pozytywnie na moją pewność siebie w kontaktach z klientami, w wystąpieniach publicznych i przed kamerą. Poprawiła się moja dykcja i głos, a mówienie stało się przyjemnością. Gorąco polecam zajęcia z Moniką, która swoim indywidualnym podejściem odmieniła moje życie.

Marek SkaAvia

https://maps.app.goo.gl/5uxS5E4DZYm4xmaw9

5/5

Zajęcia aktorskie z Moniką to coś niesamowitego! Jej profesjonalizm i zaangażowanie naprawdę zrobiły na mnie wrażenie. Monika ma ogromną wiedzę i świetnie potrafi ją przekazać, dostosowując wszystko do moich potrzeb i celów.
Jednym z największych plusów była natychmiastowa, szczegółowa informacja zwrotna od Moniki. Była bardzo uważna na moje potrzeby i na bieżąco pomagała mi korygować błędy oraz doskonalić umiejętności. Jej cierpliwość i pozytywne nastawienie dodawały mi pewności siebie.
Oprócz technicznych aspektów aktorstwa, zajęcia były też podróżą w głąb siebie. Dzięki różnym ćwiczeniom lepiej poznałem swoje emocje i nauczyłem się je wyrażać na scenie. Atmosfera na zajęciach była fantastyczna, bardzo sprzyjała kreatywności i twórczemu podejściu do pracy.

Mikołaj Stefaniak

https://g.co/kgs/1jS9ZUY

5/5

Jako uczestnik szkolenia Public Speaking, pragnę podkreślić nie tylko uniwersalność zdobytych umiejętności, ale także wyjątkową rolę prowadzącej, Moniki. Jej profesjonalizm, głęboka wiedza oraz umiejętność inspirującego przekazu znacząco przyczyniły się do sukcesu tego kursu. Monika wykazała się nie tylko doskonałym zrozumieniem tematu, ale także zdolnością do angażowania i dostosowywania materiału do indywidualnych potrzeb. Jej podejście, charakteryzujące się empatią i profesjonalizmem, umożliwiło pełne wykorzystanie potencjału szkolenia. Dzięki niej, umiejętności nabyte podczas kursu mają zastosowanie zarówno w kontekście zawodowym, jak i w codziennym życiu, co czyni to szkolenie nieocenionym narzędziem rozwoju osobistego i zawodowego. Polecam szkolenia Public Speaking z Art Education.

Marcin Nesterowicz

https://g.co/kgs/5Nxtjxg

5/5

Z ogromną radością pragnę polecić warsztaty aktorskie z elementami rozwoju osobistego i wystąpień publicznych prowadzone przez Monikę Jeremicz. Miałam zaszczyt uczestniczyć w tych wyjątkowych zajęciach, które rozciągnęły moje wyobrażenia na temat własnych możliwości.

Podczas tych intensywnych warsztatów, Monika nie tylko dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także tworzy atmosferę wzajemnego zaufania, sprzyjającą odkrywaniu własnych granic,  pokonywaniu barier i wyzwalaniu potencjału. Elementy rozwoju osobistego wplecione w program sprawiły, że nie tylko stawałam się bardziej pewną siebie i skuteczną w wystąpieniach publicznych ale także bardziej świadomą swojej drogi rozwoju.

Monika potrafi doskonale zmotywować grupę i dopasować się do indywidualnych potrzeb uczestników. Każde zajęcia są dynamiczne, pełne pozytywnej energii i inspirujących wyzwań. Jej metody pracy konkretnie pomagają w odblokowywaniu kreatywności, budowaniu pewności siebie oraz skutecznej komunikacji.

Warsztaty są nie tylko doskonałym narzędziem do doskonalenia umiejętności aktorskich czy komunikacyjnych, ale także skutecznym środkiem samorozwoju. Gorąco polecam te zajęcia każdemu, kto pragnie pogłębić swoje umiejętności aktorskie, interpersonalne, pracować nad własnymi barierami oraz śmiało stawiać czoła publiczności.

Z wyrazami uznania,

Adrianna Dobrzeniecka

5/5

Z całego serca polecam Panią Monikę Jeremicz jako wyjątkową nauczycielkę aktorstwa, coacha i osobę. Przez cały okres naszej współpracy, Pani Monika wykazała się nie tylko profesjonalizmem, ale także ogromnym zaangażowaniem w rozwijanie moich umiejętności. Posiada ona niezwykłą zdolność wydobycia z każdego ucznia to, co najlepsze. Jej entuzjazm i pasja do sztuki aktorskiej są niewątpliwie zaraźliwe, a każda lekcja z nią staje się fascynującą przygodą.

Marta Krzeptowska

5/5
Monika okazała się wyjątkową trenerką w zakresie wystąpień publicznych. Dzięki jej profesjonalizmowi, głębokiej wiedzy oraz angażującemu stylowi prowadzenia, uczestnicy warsztatów zyskali cenne narzędzia i techniki, które na pewno wykorzystają w praktyce. Jej umiejętność dostosowywania się do potrzeb grupy oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika sprawiły, że każda osoba czuła się ważna i wspierana w procesie nauki. Serdecznie polecam warsztaty prowadzone przez Monikę każdemu, kto chce doskonalić swoje umiejętności prezentacyjne i przemawiania przed publicznością.
 

Jakub Lewandowski

5/5

Zdecydowanie polecam!

Zajęcia aktorskie u Moniki stały się dla mnie początkiem w powrocie do same siebie. Pomogła mi nie tylko w przygotowaniach się do egzaminów na uczelnie aktorską, na którą się dostałam ale również do tego aby umiejętnie korzystać z moich życiowych doświadczeń…. aby nie bać się okazywania własnych uczuć i niepewności. Monika daje przestrzeń, przy której człowiek odkrywa, że ma w sobie więcej potencjału niż wcześniej myślał. Praca polegała nie tylko nad pracą nad tekstem i interpretacją ale też na samoakceptacji, wyłączaniu własnego krytyka i szukaniu w sobie tej wersji siebie samej, którą pragnęłam być.

 Katarzyna Kruk

5/5

Monika to profesjonalistka! W trakcie wspólnych zajęć nie tylko zgłębiłam swoją wiedzę na temat sztuki, ale także zaczęłam być bardziej świadoma swoich możliwości. Dzięki Monice rozwijam swoje pasje i nabrałam odwagi, aby spełniać swoje marzenia. To świetna osoba, która kocha prace z ludźmi i dostrzega w nich prawdziwy potencjał i wrażliwość. Zajęcia z nią sprawiają mi ogromną radość. Po półtorej godziny ciężkiej pracy wychodziłam z nich zawsze uśmiechnięta, usatysfakcjonowana i zmotywowana do dalszej pracy nad ludzkimi emocjami.

Weronika Drozd

5/5

Aktorstwo jest moją pasją. Od pasji wszystko się zaczyna. Ona wyznacza kierunek działań. Naturalne jest to, że dążymy do sukcesu. A on zależy nie od tego, co umiemy lub wiemy, lecz od tego kogo znamy. Wielu ograniczyło tę zasadę jedynie do biznesu czy polityki. Dla mnie ma ona dużo szersze znaczenie. Dotyczy każdego aspektu mojego życia. Wiem, że mój sukces zależy przede wszystkim od tego kim są moi mentorzy. Moim mentorem w aktorstwie jest Monika Jeremicz. Monika jest wspaniałą osobą. Energia jaką emanuje jest niesamowicie ciepła. Zajęcia są prowadzone w sposób idealnie zaplanowany i zorganizowany, choć na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że jest to pełen spontan. Z myślą o osobach, które przeczytają tę opinię skracam ją do absolutnego minimum. Tych z was, co zadają sobie pytanie „czy warto” BŁAGAM, przestańcie marnować jakże cenny czas i zacznijcie jak najszybciej.
Wiem, że będziecie zachwyceni!

David Freimann 

5/5

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Moniką. Ona potrafi wydobywać moją najlepszą wersję podczas zajęć. Ćwiczenia są bardzo ciekawe i dodatkowy, ogromny plus jest fakt, że można korzystać z nabytych doświadczeń zarówno w zawodzie aktorskim, jak i w życiu prywatnym. Postęp mogłem zauważyć bardzo szybko. Poza tym Monika jest zawsze profesjonalna, pomocna i pełna entuzjazmu i radości. Zajęcia przebiegają w bardzo pozytywnej, wyluzowanej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem.

Tamas Peringer

5/5

Monika to nie tylko doskonała nauczycielka aktorstwa, ale także niezwykle sympatyczna i otwarta osoba. Jej entuzjastyczne podejście sprawia, że atmosfera na lekcjach jest dla mnie zawsze przyjazna i komfortowa. Ponadto podkreśla indywidualność każdego ucznia, co pomaga odkrywać unikalne mocne strony każdej osoby. To nie tylko nauczanie, ale również doświadczenie pełne pozytywnej energii,które dodaje wartości nie tylko w kontekście aktorstwa, ale również w życiu codziennym.

Jordan Ngangu

5/5

W imieniu Kancelarii Prawniczej PATRIMONIUM informuję, że nasza Kancelaria korzystała z usług szkoleniowocoachingowych Pani Moniki Jeremicz.
Usługi świadczone przez Panią Monikę Jeremicz cechował wysokiej klasy profesjonalizm – zarówno na poziomie merytorycznym, jak i organizacyjnym. Pani Monika Jeremicz dała się poznać jako osoba zaangażowana w swoją pracę oraz posiadająca ogromne predyspozycje do prowadzenia szkoleń oraz coachingu, w tym łatwość nawiązywania kontaktów oraz subtelnego kierowania uczestnikami sesji ku odkryciu swojego potencjału.
Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Monikę Jeremicz jako osobę trenera rozwoju osobistego.

Joanna Hetman-Krajewska

Adwokat, Radca prawny

5/5

Chciałam Ci jeszcze raz bardzo podziękować za świetną zabawę w odkrywanie siebie. Było super. W niedzielę wieczorem, po dwudniowym wysiłku emocjonalnym, padłam jak zmęczony szczeniak. Mój przyjaciel skomentował to tak: „Tak bywa, gdy nie używa się emocji regularnie – powstają emocjonalne zakwasy” 🙂
„emocjonalne zakwasy” – bardzo podoba mi się to stwierdzenie. A ponieważ na zakwasy najlepsze są dalsze ćwiczenia – szczerze liczę na kontynuacje, odczuwam niedosyt, chce jeszcze!
Mam nadzieje, że pozostaniemy w kontakcie, bo jesteś mega pozytywną osobą a ja strasznie lubię mega pozytywnych ludzi.

Radca Prawny

Monika Olszewska

5/5

Czasem od tak zwyczajnie , człowiek jest otwarty na nowe. Cokolwiek to nie znaczy…. I tak dokładnie było tym razem. Był czas, była energia i chęć by bez głębszego wnikania w to co mnie na miejscu czeka , zjawić się na warsztatach prowadzonych przez Monikę. Zjawić się i poczuć. Nie jestem przekonany do końca, czy warsztaty powinny się nazywać aktorskimi , bo przyznam że człowiek uczy się tam o wiele więcej niż tylko aktorstwa.
Uczy się siebie. Puste słowa ? Proszę ! Trochę pokory…. Przyznam, że to czego dowiedziałem się o sobie, to czego doświadczyłem w gronie wielu pozytywnych i pragnących doświadczyć czegoś nowego ludzi, jest nieocenione.
Polecam to doświadczenie, wszystkim, zablokowanym i wciśniętym w ramy zasad i powinności ludziom. Osobom mającym kłopot z wyrażaniem swoich myśli, okazywaniem emocji przed większym audytorium i tym którzy zwyczajnie chcą się pobawić. Ludziom chcącym poznać nowych , pozornie z innych światów też ludzi.
To chyba tyle.
Monika dziękuję Ci … jesteś malutka , a tak WIELKA ;
Z wyrazami szacunku i uznania.

Robert Szarapka

Fotograf twórca PHOTOholic.pl

5/5

Dziękuję Monika za wspaniały czas! Trening był doskonale przygotowany i jestem przekonany, że zostanie żywy w pamięci . Ciekawa warsztatowa formuła spotkania oraz kompetencje i Twoje poczucie humoru sprawiły, że była to doskonała zabawa. Dziękuję za dużo cierpliwości i poświęcenie uwagi. Uzyskana wiedza i praktyczne umiejętności sprawiają, że mogę więcej i lepiej w dziedzinie komunikowania swoich spraw i emocji,…do bycia lepszym zrozumieniu innych.Mam też teraz większą świadomość swoich zahamowań i dzięki szkoleniu wiem jak je mogę przełamać.

Piotr Stokowski

5/5

Monika, jeszcze raz ogromnie dziękuję za świetne warsztaty. Intrygujące, „wrzynające się w potencjał osobowości” ,pokazujące i wyciskające wszystko to co w człowieku najlepsze, pozytywnych wrażeń moc i genialną przygodę 🙂
Zdecydowanie rekomenduję 🙂

Adam Wysokiński

Wiceprezes, Dyrektor Marketingu
A.B.Berren – Handlowy Sp. z o.o.

5/5

Prowadząca to Kobieta bezpretensjonalna, energiczna, przekazująca wiedzę w sposób komunikatywny i atrakcyjny. Skutecznie motywuje do działania.

Wioletta Procyszyn

5/5

Moniko Twoje szkolenia to wspaniała rzecz. Bardzo się cieszę że mogłam w nich uczestniczyć. Nie sądziłam że aż tak mogę się otworzyć 🙂 Poznałam wspaniałych ludzi a co najważniejsze po warsztatach czułam się lepiej:) pewniejsza siebie.

Dziękuję wspaniałej prowadzącej :*,
Pozdrawiam, Ania

5/5

Prowadząca jest niesamowitą osobą o niezwykłej osobowości. Mialam przyjemność pracy z Moniką na warsztatach. Ta kobieta zaraża pozytywną energią i sprawia, że zaczynasz wierzyć, że możesz wszystko.

Karolina Demianiuk

5/5

Jestem bardzo wdzięczna za krytyczne uwagi i za to że nie głaskałaś po główce bo „płacę to chcę być dopieszczona”. Warsztaty dały mi pozytywnego kopa i teraz bardzo trudno jest mi się skupić za moim mało kreatywnym malutkim biureczkiem przed moim nudnym komputerkiem 😉

Ściskam i czekam na TRÓJKĘ!
Ola Klimczak

5/5

Monia,
Naprawdę WIELKIE dzięki za druga edycję. Dla mnie to był znowu odkrywczy czas – to Ty wyzwalasz w nas takie niezwykłe potencjały. Jesteś urodzonym szkoleniowcem – a to jest połączenie wiedzy profesjonalnej z życzliwością dla ludzi.

Serdeczne uściski

Joanna Hetman-Krajewska
Adwokat, Radca prawny

5/5

Zaprawdę, zaprawdę powiadam Wam: to był dobry czas!;)
Warto było przejechać te 200 km 😉
Podpisuję się pod słowami Asi: Moniko, wprowadzasz rewelacyjną atmosferę na warsztatach. Taki weekend to nie tylko podniesienie własnych umiejętności i praca nad talentami (nawet, jeśli ich nie mamy :D), ale przede wszystkim fantastyczny relaks. Na zewnątrz jesteśmy różnymi ludźmi, zajmujemy się zupełnie odmiennymi rzeczami, natomiast przed wejściem do sali teatralnej zdejmujemy maski i następuje pełna integracja. I za to również dziękuję 😉

Grzesiek Partyka

5/5