Referencje

5/5

Zdecydowanie polecam!

Zajęcia aktorskie u Moniki stały się dla mnie początkiem w powrocie do same siebie. Pomogła mi nie tylko w przygotowaniach się do egzaminów na uczelnie aktorską, na którą się dostałam ale również do tego aby umiejętnie korzystać z moich życiowych doświadczeń…. aby nie bać się okazywania własnych uczuć i niepewności. Monika daje przestrzeń, przy której człowiek odkrywa, że ma w sobie więcej potencjału niż wcześniej myślał. Praca polegała nie tylko nad pracą nad tekstem i interpretacją ale też na samoakceptacji, wyłączaniu własnego krytyka i szukaniu w sobie tej wersji siebie samej, którą pragnęłam być.

 Katarzyna Kruk

5/5

Aktorstwo jest moją pasją. Od pasji wszystko się zaczyna. Ona wyznacza kierunek działań. Naturalne jest to, że dążymy do sukcesu. A on zależy nie od tego, co umiemy lub wiemy, lecz od tego kogo znamy. Wielu ograniczyło tę zasadę jedynie do biznesu czy polityki. Dla mnie ma ona dużo szersze znaczenie. Dotyczy każdego aspektu mojego życia. Wiem, że mój sukces zależy przede wszystkim od tego kim są moi mentorzy. Moim mentorem w aktorstwie jest Monika Jeremicz. Monika jest wspaniałą osobą. Energia jaką emanuje jest niesamowicie ciepła. Zajęcia są prowadzone w sposób idealnie zaplanowany i zorganizowany, choć na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że jest to pełen spontan. Z myślą o osobach, które przeczytają tę opinię skracam ją do absolutnego minimum. Tych z was, co zadają sobie pytanie „czy warto” BŁAGAM, przestańcie marnować jakże cenny czas i zacznijcie jak najszybciej.
Wiem, że będziecie zachwyceni!

David Freimann 

5/5

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Moniką. Ona potrafi wydobywać moją najlepszą wersję podczas zajęć. Ćwiczenia są bardzo ciekawe i dodatkowy, ogromny plus jest fakt, że można korzystać z nabytych doświadczeń zarówno w zawodzie aktorskim, jak i w życiu prywatnym. Postęp mogłem zauważyć bardzo szybko. Poza tym Monika jest zawsze profesjonalna, pomocna i pełna entuzjazmu i radości. Zajęcia przebiegają w bardzo pozytywnej, wyluzowanej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem.

Tamas Peringer

5/5

W imieniu Kancelarii Prawniczej PATRIMONIUM informuję, że nasza Kancelaria korzystała z usług szkoleniowocoachingowych Pani Moniki Jeremicz.
Usługi świadczone przez Panią Monikę Jeremicz cechował wysokiej klasy profesjonalizm – zarówno na poziomie merytorycznym, jak i organizacyjnym. Pani Monika Jeremicz dała się poznać jako osoba zaangażowana w swoją pracę oraz posiadająca ogromne predyspozycje do prowadzenia szkoleń oraz coachingu, w tym łatwość nawiązywania kontaktów oraz subtelnego kierowania uczestnikami sesji ku odkryciu swojego potencjału.
Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Monikę Jeremicz jako osobę trenera rozwoju osobistego.

Joanna Hetman-Krajewska

Adwokat, Radca prawny

5/5

Chciałam Ci jeszcze raz bardzo podziękować za świetną zabawę w odkrywanie siebie. Było super. W niedzielę wieczorem, po dwudniowym wysiłku emocjonalnym, padłam jak zmęczony szczeniak. Mój przyjaciel skomentował to tak: „Tak bywa, gdy nie używa się emocji regularnie – powstają emocjonalne zakwasy” 🙂
„emocjonalne zakwasy” – bardzo podoba mi się to stwierdzenie. A ponieważ na zakwasy najlepsze są dalsze ćwiczenia – szczerze liczę na kontynuacje, odczuwam niedosyt, chce jeszcze!
Mam nadzieje, że pozostaniemy w kontakcie, bo jesteś mega pozytywną osobą a ja strasznie lubię mega pozytywnych ludzi.

Radca Prawny

Monika Olszewska

5/5

Czasem od tak zwyczajnie , człowiek jest otwarty na nowe. Cokolwiek to nie znaczy…. I tak dokładnie było tym razem. Był czas, była energia i chęć by bez głębszego wnikania w to co mnie na miejscu czeka , zjawić się na warsztatach prowadzonych przez Monikę. Zjawić się i poczuć. Nie jestem przekonany do końca, czy warsztaty powinny się nazywać aktorskimi , bo przyznam że człowiek uczy się tam o wiele więcej niż tylko aktorstwa.
Uczy się siebie. Puste słowa ? Proszę ! Trochę pokory…. Przyznam, że to czego dowiedziałem się o sobie, to czego doświadczyłem w gronie wielu pozytywnych i pragnących doświadczyć czegoś nowego ludzi, jest nieocenione.
Polecam to doświadczenie, wszystkim, zablokowanym i wciśniętym w ramy zasad i powinności ludziom. Osobom mającym kłopot z wyrażaniem swoich myśli, okazywaniem emocji przed większym audytorium i tym którzy zwyczajnie chcą się pobawić. Ludziom chcącym poznać nowych , pozornie z innych światów też ludzi.
To chyba tyle.
Monika dziękuję Ci … jesteś malutka , a tak WIELKA ;
Z wyrazami szacunku i uznania.

Robert Szarapka

Fotograf twórca PHOTOholic.pl

5/5

Dziękuję Monika za wspaniały czas! Trening był doskonale przygotowany i jestem przekonany, że zostanie żywy w pamięci . Ciekawa warsztatowa formuła spotkania oraz kompetencje i Twoje poczucie humoru sprawiły, że była to doskonała zabawa. Dziękuję za dużo cierpliwości i poświęcenie uwagi. Uzyskana wiedza i praktyczne umiejętności sprawiają, że mogę więcej i lepiej w dziedzinie komunikowania swoich spraw i emocji,…do bycia lepszym zrozumieniu innych.Mam też teraz większą świadomość swoich zahamowań i dzięki szkoleniu wiem jak je mogę przełamać.

Piotr Stokowski

5/5

Monika, jeszcze raz ogromnie dziękuję za świetne warsztaty. Intrygujące, „wrzynające się w potencjał osobowości” ,pokazujące i wyciskające wszystko to co w człowieku najlepsze, pozytywnych wrażeń moc i genialną przygodę 🙂
Zdecydowanie rekomenduję 🙂

Adam Wysokiński

Wiceprezes, Dyrektor Marketingu
A.B.Berren – Handlowy Sp. z o.o.

5/5

Prowadząca to Kobieta bezpretensjonalna, energiczna, przekazująca wiedzę w sposób komunikatywny i atrakcyjny. Skutecznie motywuje do działania.

Wioletta Procyszyn

5/5

Moniko Twoje szkolenia to wspaniała rzecz. Bardzo się cieszę że mogłam w nich uczestniczyć. Nie sądziłam że aż tak mogę się otworzyć 🙂 Poznałam wspaniałych ludzi a co najważniejsze po warsztatach czułam się lepiej:) pewniejsza siebie.

Dziękuję wspaniałej prowadzącej :*,
Pozdrawiam, Ania

5/5

Prowadząca jest niesamowitą osobą o niezwykłej osobowości. Mialam przyjemność pracy z Moniką na warsztatach. Ta kobieta zaraża pozytywną energią i sprawia, że zaczynasz wierzyć, że możesz wszystko.

Karolina Demianiuk

5/5

Jestem bardzo wdzięczna za krytyczne uwagi i za to że nie głaskałaś po główce bo „płacę to chcę być dopieszczona”. Warsztaty dały mi pozytywnego kopa i teraz bardzo trudno jest mi się skupić za moim mało kreatywnym malutkim biureczkiem przed moim nudnym komputerkiem 😉

Ściskam i czekam na TRÓJKĘ!
Ola Klimczak

5/5

Monia,
Naprawdę WIELKIE dzięki za druga edycję. Dla mnie to był znowu odkrywczy czas – to Ty wyzwalasz w nas takie niezwykłe potencjały. Jesteś urodzonym szkoleniowcem – a to jest połączenie wiedzy profesjonalnej z życzliwością dla ludzi.

Serdeczne uściski

Joanna Hetman-Krajewska
Adwokat, Radca prawny

5/5

Zaprawdę, zaprawdę powiadam Wam: to był dobry czas!;)
Warto było przejechać te 200 km 😉
Podpisuję się pod słowami Asi: Moniko, wprowadzasz rewelacyjną atmosferę na warsztatach. Taki weekend to nie tylko podniesienie własnych umiejętności i praca nad talentami (nawet, jeśli ich nie mamy :D), ale przede wszystkim fantastyczny relaks. Na zewnątrz jesteśmy różnymi ludźmi, zajmujemy się zupełnie odmiennymi rzeczami, natomiast przed wejściem do sali teatralnej zdejmujemy maski i następuje pełna integracja. I za torównież dziękuję 😉

Grzesiek Partyka

5/5