Współpracownicy

Monika Zwierz-Doświadczony manager

Dzięki systematycznej, ciężkiej pracy jako Dyrektor ds. Obsługi Klienta w TCH Components, Play, AXA i współpracy ze wspaniałymi ludźmi, wdrożyła projekty, które wprowadziły zmiany w organizacjach, dzięki którym wzrosło zaangażowanie pracowników, spadały koszty a satysfakcja klienta rosła. Niemożliwe!? Ależ skąd! Zapraszam do kontaktu. Doradzę, jak odnosić sukcesy we wdrażaniu programów: doskonalenia organizacji, poprawy wyników satysfakcji klienta, wdrożeniu nowej aplikacji do zarządzania relacjami z klientami (CRM, TT).

Anna Zaremba-trener, facylitator, coach

Dla tych którzy poszukują, życie wciąż przynosi nowe, ciekawe możliwości i zmiany. Z zaangażowaniem i pomaga ludziom tak jak tego potrzebują, aby wiedli szczęśliwe, zrównoważone życie, efektywnie pracując. Uwielbia kontakt z naturą. Pracując przy komputerze w domu ma przed oczami sosnowy las (za oknem, nie na pulpicie;-) a jadąc na szkolenia nadrabia kontakty z ludźmi, których uwielbia na równi z resztą przyrody. To pozwala jej na zachowanie balansu, co przekłada się na wysoką jakość pracy z grupami, dobre relacje i wyniki coachingu. Na co dzień przygotowuje programy szkoleniowe, opracowuje materiały, przygotowuje i prowadzi szkolenia, ponadto nadzoruje pracę trenerów współpracujących w konkretnych projektach związanych z ewaluacją.

Małgorzata Krzymańska- coach

Coach o holistycznym podejściu do życia, ekonomistka i politolożka. Od lat łączy życie korporacyjne z własnym rozwojem. Działa z pasją. Emanuje pokojem ducha i rozwagą. Jest coachem z praktyką ponad 800 godzin pracy indywidualnej i grupowej. Posiada wykształcenie wyższe w zakresie komunikacji społecznej. Coaching to sposób na poznawanie życia w zgodzie ze sobą. Posiada ponad 15 letnie doświadczenia na stanowiskach zawiązanych z zarządzaniem w międzynarodowych korporacjach. Zajmowała się sprzedażą, rekrutacją, szkoleniami, planowaniem ścieżek kariery pracowników. Największą jej pasją jest poznawanie i wdrażanie narzędzi, dzięki którym człowiek dokonuje zmian i staje się pożądaną synergią stanowiącą całość. Jako coach wspiera w tworzeniu otwartych relacji międzyludzkich, osadza w teraźniejszości by przygotować przyszłość na miarę marzeń w radości, spełnieniu, satysfakcji. Praktyk coachingu systemowego. Ujęcie systemowe daje siłę do rozpoznania i uszanowania dynamik, regulujących siły przepływu w otaczającym nas świecie. Uczy uważności, pokory, cierpliwości ale także pozwala dostrzec głębię i złożoność relacji międzyludzkich. Absolwentka Akademii Coachingu Joanny Flanagan „ Narodziny Coacha, “The Fundamentals and The Essentials of Systemic Coaching and Constellations training” prowadzony przez Johna Wittington.